ELEGANCE DECOR - Profile decorative, tapet și panouri 3D pentru design-uri deosebite!

ELEGANCE DECOR - Profile decorative, tapet și panouri 3D pentru design-uri deosebite!

actualizat la
11.08.2014
vizualizări
14599
0 voturi
status
neactualizat
Această firmă nu are informaţii actualizate din 2014. Dacă dețineți această firmă click aici.
CASE ȘI OAMENI ÎN SCHIMBARE


ELEGANCE DECOR
pune la dispoziția clienților săi o gamă extinsă de profile decorative, tapet și fototapet, panouri decorative 3D (50 de modele) și panouri fotoimprimate, vopsea și tencuială decorativă, corpuri de iluminat și oglinzi decorative pentru design-uri de interior ce vor da personalitate fiecărei locuințe.
De asemenea, pentru fațadele clădirilor, ne putem lăuda cu o gamă variată de stucatură precum ancadramente ferestre și uși, chei de boltă, glafuri, coloane decorative și frontoane.

Colaborând cu arhitecți si designeri cu experiență și comercializând produse de calitate de la furnizori de top, Elegance Decor găsește soluții bune pentru proiectele beneficiarilor, atât reședințe private cât și spații publice cu care ne mândrim în portofoliul nostru.
Vă așteptăm în showroom-ul din Str. Lânăriei Nr. 116, București, un loc în care consultanții noștri vă vor ajuta să alegeți finisajele și materialele necesare în finalizarea proiectelor.

ELEGANCE DECOR gândește ECO!


Elegance Decor a intrat pe piața din România cu panouri decorative 3D - produs eco-friendly adresat atât restaurantelor, hotelurilor, cafenelelor, cluburilor cât și locuințelor private.
Începând cu anul 2014, în portofoliul nostru de produse eco s-au adăugat panourile decorative din bambus și linoleumul din materii prime naturale (ulei de in, pulbere de lemn și fibră de iută).

Galerie fotografii elegance decor - profile decorative, tapet și panouri 3d pentru design-uri deosebite!

Această firmă nu are informaţii actualizate din 2014. Dacă dețineți această firmă click aici.

Produse oferite de ELEGANCE DECOR:

PROFILE INTERIOR PROFILE FAȚADE TAPET DECORATIV
  • Plinte
  • Cornise tavan
  • Chenare decorative
  • Scafe
  • Ancadramente de uși și ferestre
  • Rozete
  • Coloane și pilastri
  • Grinzi decorative
  • Șeminee decorative
  • Ornamente
  • Console și nise
  • Domuri
  • Tavane casetate
  • Accesorii
  • Ancadramente ferestre
  • Coltare decorative
  • Coloane decorative
  • Glafuri de exterior
  • Chei de boltă
  • Pilastri
  • Cornise
  • Console decorative
  • Frontoane
  • Brâuri decorative
  • Ornamente fațade case
  • Termosisteme decorative
  • Capace de gard
  • Feature Walls
  • Folia
  • Identity
  • Arkona
  • Bakari
  • Boutique
  • Delphine
  • Extravagance
  • Leonida
  • Jardin Boheme
  • Amilie
  • Anoushka
  • Tapet copii
  • Colecția Anthology 1
  • Colecția Anthology 2
FOTOTAPET PANOURI FOTOIMPRIMATE
LINOLEUM
MOCHETĂ
COVOARE
VOPSEA ȘI TENCUIALĂ DECORATIVĂ
PANOURI 3D DIN MDF SAU TRESTIE DE ZAHĂR
OGLINZI DECORATIVE
CORPURI DE ILUMINAT - aplice - lampadare - candelabre - lămpi de birou - lustre

Servicii oferite de ELEGANCE DECOR:

  • Consultanță pe proiecte
  • Deplasarea specialiștilor Elegance Decor la lucrări (birou, șantier, reședință)
  • Măsurători tehnice

Contact ELEGANCE DECOR SRL

Această firmă nu are informaţii actualizate din 2014. Dacă reprezentaţi această firmă click aici.

Alţii au fost interesaţi şi de:

CABLE - Camere de supraveghere și conectică, cabluri cu fibre optice şi coaxiale, echipamente telecomunicații
27.07.2026
6113 vizualizari

CABLE - Camere de supraveghere și conectică, cabluri cu fibre optice şi coaxiale, echipamente telecomunicații

CABLE este un furnizor de echipamente de telecomunicații în România, distribuind cabluri optice, coaxiale şi conectică pentru companii de profil importante. Cu peste 30 de ani de experiență în domeniul echipamentelor de telecomunicaţii, compania est...
IDT_iGuzzini - parteneri pentru proiectele dumneavoastră de iluminat, livrare de soluții cu corpuri de iluminat
09.10.2025
6050 vizualizari

IDT_iGuzzini - parteneri pentru proiectele dumneavoastră de iluminat, livrare de soluții cu corpuri de iluminat

Cu peste 25 de ani de experiență în domeniul vânzării soluțiilor de proiectare luminotehnică, împreună cu iGuzzini, unul dintre liderii pieței de iluminat tehnic arhitectural din România, oferim soluții și expertize creative pentru diferite proiecte....
ROMTEKONS - Proiectare și montare instalații electrice la cheie
15.10.2024
2089 vizualizari

ROMTEKONS - Proiectare și montare instalații electrice la cheie

ROMTEKONS asigură soluții de proiectare și montare a instalațiilor electrice la cheie, toate lucrările în rețelele electrice fiind efectuate la stadarde înalte de calitate. Serviciile se adresează domeniului civil și celui comercial, iar aici intră ...